Epilační laser Milesman®

Diodový laser Milesman® COMPACT 810nm

Nová technologie VCSEL Milesman® distribuuje energii paprsku laseru rovnoměrně do celé plochy přenosového krystalu, čímž jsou eliminovány obvyklé intenzivní a bolestivé pulsy energie soustředěné pouze do jednoho bodu (tzv. „horké spoty“) typické pro předchozí generace běžných laserů.

Díky absenci „horkých spotů“ a přítomnosti účinného aktivního chlazení, je laser schopen dodat vysokou energii do větší plochy přenosového krystalu a eliminovat nepohodlí a jiné obvyklé vedlejší účinky.

Výkon až 2000 W. Vyrobeno v EU. CE a FDA certifikát

Pro koho je terapie vhodná?

Laser Milesman® je vhodný pro všechny zdravé osoby, které se chtějí zbavit nechtěných chloupků komfortní cestou jednou pro vždy, a to bez ohledu na typ pleti či opálení.

Co můžete očekávat?

Místo ošetření je jemně očištěno např. od zbytků deodorantu, make-upu, krémů atd. a je pokryto tenkou vrstvou ultrazvukového gelu. Na celou plochu pokrytou chladivým gelem jsou následně aplikovány pulzy laseru přes chlazený až mražený přenosový krystal. Ošetření je komfortní (klient cítí na daném místě chladivý efekt) a rychlé (v řádech jednotek minut pro danou partii).

Jak to funguje?

Základní metoda diodového laseru se zakládá na selektivní fototermolýze. Tímto postupem je možné odstranit ochlupení pomocí laserového světla, které proniká hluboko do kožní vrstvy. Melanin chloupků absorbuje energii vyzařovanou světlem, která vyvolá rychlé zahřátí chloupků a folikul a následně jeho degeneraci. Výsledky laserové epilace jsou individuální a mohou být ovlivněny různými faktory, zejména hormonálními změnami.

Kontakt

ESTETIKA Anna
Komenského 970
413 01 Roudnice nad Labem
budova Lékárny U Českého lva, 1.patro

Bc. Anna Sittová, MBA
+420 774 344 447
Anna@EstetikaAnna.cz

Provozní doba

po-út a čt-pá:
9.00 – 17.00

po-út a čt-pá:
po 17.00 na objednávku

středa, sobota, neděle:
na objednávku

Facebook
Instagram