Omlazení

Druhy omlazení

Facelifting

Bez bolesti a narušení mimiky

Vhodné pro hlubší vrásky

Duální technologie pro hloubkovou účinnost

Významně obnovuje tvorbu kolagenu

Ihned viditelné výsledky

Dlouhodobý efekt

Ošetření se provádí pomocí nejmodernější a nejúčinnější technologie na trhu BTL EXILIS ELITETM s aktivním chlazením. Bez bolesti a bez rekonvalescence. Vysokého efektu se dosahuje kombinací radiofrekvence a ultrazvuku současně, což aktivně podporuje tvorbu kolagenových vláken a vyhlazení vrásek.

Ošetření se provádí vleže na lehátku a pacient při ní cítí příjemné teplo. Ošetření jedné partie trvá cca 2 x 8 minut. Ošetřovat lze celý obličej, podbradek, krk i dekolt. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 4 – 6 ošetření v intervalu 1 – 2 týdny. Vhodné pro ženy i muže od 18 let.

Fotorejuvenace

Bez bolesti

Vhodné na jemné vrásky a sjednocení tónu pleti

Aktivuje tvorbu kolagenu

Aplikace s aktivním chlazením

Ošetření se provádí pomocí nejvýkonnější IPL technologie na trhu BTL EXILITETM IPL (intenzivní pulzní světlo) aktivně chlazeným safírovým krystalem. Bez bolesti a bez rekonvalescence. Během fotorejuvenace dochází k omlazení pletí, tvorbě kolagenu, vyhlazení jemných vrásek, celkovému zvýšení svěžesti a vitality pleti, zmírnění červenání pleti, zmírnění lokálních pigmentací, ke zlepšení vzhledu rozšířených pórů a žilek a dále také k léčbě akné.

Součástí ošetření je i následná světelná LED terapie BTL POSTLITETM pro celkové zklidnění ošetřované oblasti, podporu regenerace pokožky a tvorbu kolagenu. Ošetření se provádí vleže na lehátku. Ošetření celého obličeje trvá cca 15 – 20 minut. Ošetřovat lze celý obličej nebo hřbety rukou. Pro nejlepší výsledky se doporučuje 4 – 6 ošetření v intervalu 2 – 3 týdny. Vhodné pro ženy i muže od 18 let. Ošetření se neprovádí v letních měsících kvůli riziku expozice přímého slunečního záření.

Kontakt

ESTETIKA Anna
Komenského 970
413 01 Roudnice nad Labem
budova Lékárny U Českého lva, 1.patro

Bc. Anna Sittová, MBA
+420 774 344 447
Anna@EstetikaAnna.cz

Provozní doba

po-út a čt-pá:
9.00 – 17.00

po-út a čt-pá:
po 17.00 na objednávku

středa, sobota, neděle:
na objednávku

Facebook
Instagram