Zákazníci

Napsali o nás

Mám ráda procedury, které nebolí a jsou přesto účinné. S přístupem a výsledkem zvolených procedur jsem velice spokojená. Mohu doporučit.

MM

Mia M.
Hoštka

Paní Sittová mi pomohla s dlouholetým komplexem chlupatých zad a už po první návštěvě byla znát obrovská změna. Jsem maximálně spokojený.

DS

David S.
Roudnice n. L.

Úžasné služby. Mohu jen doporučit. Ráda se vracím. Profesionální servis.

DA

Denisa A.
Roudnice n. L.

ESTETIKA Anna mi doporučila kamarádka, která podstoupila omlazení pleti a měla viditelné výsledky. Omlazení pleti klaplo i u mě na jedničku. Na podzim vyzkouším další procedury. Paní Anička je sympatická a profesionální. Mohu jen doporučit.

TB

Tereza B.
Roudnice n. L.

Děkuji za milou zkušenost. Potěšilo mě milý a profesionální přístup paní majitelky a hlavně úžasné výsledky permanentní epilace. Zkušenosti kamarádek, které podstoupily i jiné aplikace jsou také pozitivní. Těší mě, že tyto služby jsou i nás v Roudnici!Děkuji za milou zkušenost. Potěšilo mě milý a profesionální přístup paní majitelky a hlavně úžasné výsledky permanentní epilace. Zkušenosti kamarádek, které podstoupily i jiné aplikace jsou také pozitivní. Těší mě, že tyto služby jsou i nás v Roudnici!

JV

Jana V.
Roudnice n. L.

Úžasná péče u paní Aničky, úžasné výsledky. Vřele doporučuji!

PR

Pavlína R.
Roudnice n. L.

Kontakt

ESTETIKA Anna
Komenského 970
413 01 Roudnice nad Labem
budova Lékárny U Českého lva, 1.patro

Bc. Anna Sittová, MBA
+420 774 344 447
Anna@EstetikaAnna.cz

Provozní doba

po-út a čt-pá:
9.00 – 17.00

po-út a čt-pá:
po 17.00 na objednávku

středa, sobota, neděle:
na objednávku

Facebook
Instagram