BTL Exilis Elite®

Co je to BTL Exilis Elite®

Jediná a první řada špičkových přístrojů, které kombinují současně radiofrekvenci s ultrazvukem, řeší problematické partie těla a zpevňují pokožku.

Pro koho je terapie vhodná?

Ošetření BTL Exilis Elite® je vhodný pro každého ve věku 18–70+, kdo touží po estetickém zdokonalení obličeje nebo těla. Běžně se ošetřují tyto oblasti: oční okolí, okolí úst, brada, kontury čelisti, dekolt, paže, stehna, kolena, břicho a boky.

Co můžete očekávat?

Jediný přístroj svého druhu na trhu, který umí simultánně aplikovat dvě velmi populární energie: radiofrekvenci a ultrazvuk. Tato kombinace zaručuje vysokou míru spokojenosti pacientů a komfort ošetření. Díky vestavěnému aktivnímu chlazení nabízí BTL Exilis Elite® bezbolestnou a bezpečnou terapii, kterou je možné přesně a efektivně zacílit do požadované tkáně.

Výjmečné výsledky viditelné už po první terapii ve formování postavy nebo zpevnění a omlazení pokožky. Přesvědčte se sami v galerii.

Jak to funguje?

Kontrolovaný ohřev a aktivní chlazení zajišťuje bezbolestné doručení energie do různých vrstev tkáně. Změnou výkonu, duální technologií a aktivním chlazení během terapie lze ošetřit celou oblast od podkoží až po povrchové vrstvy.

Simultánní tok radiofrekvenční energie a ultrazvuku zaručuje mnohem dostupnější a klinicky účinnější výsledky.

Unikátní systém EFCTM (energy Flow Control) zabezpečuje dodání optimálního výkonu do cílové tkáně po celou dobu; energie je monitorována a upravována v reálnémčase.

Je ošetření bezpečné?

BTL Exilis Elite® splňuje přísné bezpečnostní standardy. Vestavěný systém kontroly toku energie EFCTM přesně dávkuje množství energie, která je doručena během terapie. Integrované chlazení umožňuje cílit teplo do správné hloubky kůže, aby bylo dosaženo těch nejlepších výsledků, při zachování maximálního komfortu klienta. Bezpečnost a účinnost této terapie byly důkladně ověřeny v několika klinických studiích.

Kolik ošetření je třeba?

V rámci konzultace před samotným ošetřením BTL Exilis Elite® Vám bude sestaven ideální plán ošetření tak, aby vyhovoval Vašim individuálním potřebám. Většina pacientů podstoupí 2-4 ošetření v týdenním intervalu. Ošetření každé dané části většinou trvá 15-30 minut. To se může lišit v závislosti na oblasti, která je ošetřována, jejím stavu a dalších faktorech.

Jak se budu cítit při ošetření? Bolí to?

Ne, ošetření by rozhodně nemělo být bolestivé. BTL Exilis Elite® nabízí to nejpokročilejší nechirurgické řešení, jak zdokonalit Váš obličej, tělo i intimní partie bezpečně, účinně a bez bolesti. Většina pacientů přirovnává pocity při terapii k masáži lávovými kameny. Ošetření se provádí vleže, můžete tedy během procesu snadno relaxovat.

Jaké jsou vedlejší účinky a mohu se vrátit ke svým běžným činnostem?

Celé ošetření BTL Exilis Elite® je neinvazivní a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Terapii můžete snadno absolvovat během obědové pauzy a můžete se bez prodlení vrátit ke svým běžným aktivitám.

Kdy uvidím výsledky?

Velmi to záleží na dané oblasti, jejím stavu a dalších faktorech. Viditelné zlepšení však můžete pozorovat již po první a každé další terapii. Typicky se výsledky v průběhu následujících 3 měsíců od poslední terapie ještě dále zlepšují.

Kontakt

ESTETIKA Anna
Komenského 970
413 01 Roudnice nad Labem
budova Lékárny U Českého lva, 1.patro

Bc. Anna Sittová, MBA
+420 774 344 447
Anna@EstetikaAnna.cz

Provozní doba

po-út a čt-pá:
9.00 – 17.00

po-út a čt-pá:
po 17.00 na objednávku

středa, sobota, neděle:
na objednávku

Facebook
Instagram